Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3026446
11017
456
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Hotel Kronprinz Rudolf részlete, Katharinenburg, Érchegység (Erzgebirge), 1878. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 23x30
3002145
11018
456
Jelzés nélkül: Őzek az erdőben. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 48x60 cm 2992917
11019
456
7500
Jelzés nélkül, XX. sz első fele: Lány arcképe. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. 50x40 cm 2826214
11022
456
100
Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, fakeretben, 62x50 cm 2909199
11027
456
Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm 2951159
11032
456
100
Jelzés nélkül: Copfos lány arcképe. Ceruza, papír. Kissé sérült (hajtás- és törésnyomokkal). Kissé foltos. 35x25 cm. 2968346
11033
456
Jelzés nélkül: Sétálók a hegyek közt. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x95 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2803641
11034
456
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, 70x100 cm 2967026
11036
456
Jelzés nélkül: Portré. Tempera, papír, paszpartuban. 51×37 cm
2973476
11037
456
Jelzés nélkül: Krizantémok. Virág csendélet. Olaj, vászon dekoratív keretben 60x50 cm
2886946
11038
456
19000
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fakeretben, 59×31,5 cm 2966049
11039
456
Jelzés nélkül: Jákó Béla operaénekes portréja. Olaj, vászon. 12x8 cm Dekoratív. üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF