Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 269

Jelzés nélkül: Hotel Kronprinz Rudolf részlete, Katharinenburg, Érchegység (Erzgebirge), 1878. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 23x30
11017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Őzek az erdőben. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 48x60 cm
11018.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül, XX. sz első fele: Lány arcképe. Olaj, falemez. Kissé vetemedett. 50x40 cm
11019.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Jelzés nélkül: Portré. Olaj, farost, fakeretben, 62x50 cm
11022.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
9

Jelzés nélkül: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
11027.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Copfos lány arcképe. Ceruza, papír. Kissé sérült (hajtás- és törésnyomokkal). Kissé foltos. 35x25 cm.
11032.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Sétálók a hegyek közt. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x95 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
11033.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, vászon, 70x100 cm
11034.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Portré. Tempera, papír, paszpartuban. 51×37 cm
11036.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Krizantémok. Virág csendélet. Olaj, vászon dekoratív keretben 60x50 cm
11037.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fakeretben, 59×31,5 cm
11038.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Jelzés nélkül: Jákó Béla operaénekes portréja. Olaj, vászon. 12x8 cm Dekoratív. üvegezett fakeretben.
11039.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF