Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 297

Lux Antal - Bakonyvári M. Ágnes - Wehner Tibor - Beke László: Misch Ádám. Művészportré. Ein Künstlerportrait. München, 1998, Verlag Südostdeutsches Kulturwerk, 69 p. Német és magyar nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, Misch Ádám festőművész műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19667.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db kisplasztika katalógus: I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1975, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, többek közt Asszonyi Tamás, Csíkszentmihályi Róbert, Bokros-Birman Dezső műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. Kiegészítéssel. + VII. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Bp., 1987, Műcsarnok. A borítót tervezte: Maurer Dóra. Fekete-fehér képekkel, többek közt Haraszty István, Jovánovics György, Lugossy Mária, Samu Géza műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, laza kötéssel.
19668.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mallalieu, Huon: The Illustrated History of Antiques London, 1991. Quantum books. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, rengeteg illusztrációval
19669.

Rufpreis:
2 000 HUF

L. Szabó Erzsébet, az üveg művésze. Kiadói papírkötés, gazdag színes képanyaggal illusztrált, a művésznő által dedikált.
19670.

Rufpreis:
2 000 HUF

Architektúra sorozat 2 kötete: Pál Balázs: Kós Károly. Bp., 1983, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19671.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kassák Lajos: Az idő múlásában. (Kassák Lajos képeskönyvének fakszimile kiadása, László Gyula kísérőszövegével). Bp., 1971, Képzőművészeti Alap, 12 p. + 2 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, eredeti műanyag tokban.
19672.

Rufpreis:
1 600 HUF

Frank Davis: Antique glass and glass collecting (Antik üvegek és gyűjtésük. Hamlyn, 1973, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, sérült kiadói papír védőborítóval.
19673.

Rufpreis:
2 400 HUF

Freeman Patterson: Photographing the World Around You: A Visual Design Workshop. Toronto, 1994, Key Porter Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19674.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Magyar Művészeti Írások. Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és 1 színes képtáblával illusztrált. Kiadói kopott félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal.
19675.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkas Zoltán: Munkácsy Mihály. Magyar Művészeti Írások. Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon kötés, kissé hiányos, javított papír védőborítóban.
19676.

Rufpreis:
3 000 HUF

In memoriam Leonardo da Vinci. A titkos mindenség. Kiállítási katalógus, Tatabánya, Kortárs Galéria. Tatabánya, 2008.,Közművelődés Háza Közhasznú Nonprofit Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Greg Stevenson: Art deco ceramics. Shire Publications, 1998, kiadói papírkötés, angol nyelven, 40p. Ritka kiadvány, mely gazdag képanyaggal illusztráltan enged betekintést az angol art deco porcelánok és kerámiák világába.
19678.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF