Frank Davis: Antique glass and glass collecting (Antik üvegek és gyűjt... https://www.darabanth.com/de/456-Fernauktion/456.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000019/Frank-Davis-Antique-glass-and-glass-collecting-Antik-uvegek-es-gyujtesuk-Hamlyn-1973-angol~II3046763
3046763
19673
456
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Frank Davis: Antique glass and glass collecting (Antik üvegek és gyűjtésük. Hamlyn, 1973, angol nyelven, kiadói egészvászon kötés, sérült kiadói papír védőborítóval.
: tg