Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 297
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043614
19655
456
Books: Architecture, Art
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Benne Barcsay Jenő, Bálint Endre, Gross Arnold Gyulai Liviusz, Hincz Gyula, Kass János, Kondor Béla, Korniss Dezső, Lakner László, Martyn Ferenc, Maurer Dóra, Ország Lili, Reich Károly, Szabó Vladimir, Szász Endre, Varga Nándor Lajos, Würtz Ádám és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon kötés 3043618
19656
456
Books: Architecture, Art
Végvári Lajos: Szőnyi István - Bernáth Aurél. Miskolc, 2003, Well-Press Kiadó. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3046321
19657
456
Books: Architecture, Art
1959 Foto folyóirat 1959 VI. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
3046332
19658
456
Books: Architecture, Art
1958 Foto folyóirat 1958 V. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
3042077
19659
456
Books: Architecture, Art
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1935], Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
3046263
19660
456
Books: Architecture, Art
Fotosorozat 1-10. köt.: 1.köt.: Németh József: Olcsó gép - jó felvétel!; 2.köt.: Polster Alfréd - Lentz Nándor: 100 fotorecept.; 3.köt.: Járai Rudolf - Szegedi Emil: Fényképezés műfénynél.; 4.köt.: Hevesy Iván: Nagyítás, képkivágás.; 5.köt.: Sziklai Dezső: Exponáljunk helyesen.; 6.köt.: Kéri Dániel: Negatíveljárás.; 7.köt.: Csörgeő Tibor: A fényképezés gyakorlata.; 8.köt.: Reismann Marian: Gyerekfényképezés.; 9.köt.: Kunfalvi Dezső: Téli fényképezés.; 10.köt.: Bence Pál: Természetjárók felvételei. Bp., 1955-1957,,Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, néhány gerincen kis sérüléssel, egy gerincen kis javítással.
3045794
19661
456
Books: Architecture, Art
Jankovics Marcell: Jelkép-kalendárium. Bp., 1997, Csokonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3045829
19662
456
Books: Architecture, Art
cca 1930 Deutsche-Malerei des 19. Jahrhunderts c. művészeti újság 3 száma, néhány reprodukció hiánnyal
3050964
19663
456
Books: Architecture, Art
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p.+ 5 (fekete-fehér képtáblák, közte 3 kétoldalas, 2 egyoldalas) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal (32-49), laza fűzéssel, két sérült táblával.
3003110
19664
456
Books: Architecture, Art
Katona Imre: Habánok Magyarországon. Bp.,2001.,Gesta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2984493
19665
456
Books: Architecture, Art
Die Malerei der Alten Meister. Zweiter Band, Lieferung 6, 8, 9. Leipzig, Verlag E. A. Seemann. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2858368
19666
456
Books: Architecture, Art
Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp, 1999,Szerzői. Kiadói egészműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF