Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 297

Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Benne Barcsay Jenő, Bálint Endre, Gross Arnold Gyulai Liviusz, Hincz Gyula, Kass János, Kondor Béla, Korniss Dezső, Lakner László, Martyn Ferenc, Maurer Dóra, Ország Lili, Reich Károly, Szabó Vladimir, Szász Endre, Varga Nándor Lajos, Würtz Ádám és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon kötés
19655.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

Végvári Lajos: Szőnyi István - Bernáth Aurél. Miskolc, 2003, Well-Press Kiadó. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19656.

Rufpreis:
2 000 HUF

1959 Foto folyóirat 1959 VI. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
19657.

Rufpreis:
2 800 HUF

1958 Foto folyóirat 1958 V. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
19658.

Rufpreis:
2 800 HUF

Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX. században. Bp., 1990, Képzőművészeti Kiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. + Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás. Kolozsvár, [1935], Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
19659.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fotosorozat 1-10. köt.:  1.köt.: Németh József: Olcsó gép - jó felvétel!;  2.köt.: Polster Alfréd - Lentz Nándor: 100 fotorecept.;  3.köt.: Járai Rudolf - Szegedi Emil: Fényképezés műfénynél.;  4.köt.: Hevesy Iván: Nagyítás, képkivágás.;  5.köt.: Sziklai Dezső: Exponáljunk helyesen.;  6.köt.: Kéri Dániel: Negatíveljárás.;  7.köt.: Csörgeő Tibor: A fényképezés gyakorlata.; 8.köt.: Reismann Marian: Gyerekfényképezés.;  9.köt.: Kunfalvi Dezső: Téli fényképezés.;  10.köt.: Bence Pál: Természetjárók felvételei. Bp., 1955-1957,,Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, néhány gerincen kis sérüléssel, egy gerincen kis javítással.
19660.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jankovics Marcell: Jelkép-kalendárium. Bp., 1997, Csokonai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19661.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Deutsche-Malerei des 19. Jahrhunderts c. művészeti újság 3 száma, néhány reprodukció hiánnyal
19662.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p.+ 5 (fekete-fehér képtáblák, közte 3 kétoldalas, 2 egyoldalas) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal (32-49), laza fűzéssel, két sérült táblával.
19663.

Rufpreis:
2 800 HUF

Katona Imre: Habánok Magyarországon. Bp.,2001.,Gesta. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19664.

Rufpreis:
2 000 HUF

Die Malerei der Alten Meister. Zweiter Band, Lieferung 6, 8, 9. Leipzig, Verlag E. A. Seemann. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19665.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp, 1999,Szerzői. Kiadói egészműbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19666.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF