Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038313
31188
455
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Dessewffy Arisztid" kétoldalas bronz emlékérem. 1992 helyett 1991-es évszámmal! (42,5 mm) T:UNC Adamo GS11 2960314
31189
455
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
2983088
31190
455
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995" ezüstözött bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:PP patina
3016257
31191
455
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kapszulában, dísztokban (15,54g/0.999/42,5mm) T:PP 2983085
31192
455
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996" aranyozott bronz naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:PP
2996911
31193
455
11000
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem tokban, sorszámozott "0866" tanúsítvánnyal (31,27g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina
3018458
31194
455
Numismatik
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1965. "Hazánk felszabadulásának 20 éves évfordulójára / Pamutnyomó Ipari Vállalat Textilfestőgyár Pártszervezete" öntött bronz emlékérem (58mm) T:AU,XF
2983801
31195
455
4800
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:UNC kis patina
3035323
31196
455
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (45mm) T:AU 2983829
31197
455
4800
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "BNV - Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:UNC
3021046
31198
455
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1981. "II. Rákóczi Ferenc / Illustris Schola Sáros-Patachina" kétoldalas öntött bronz emlékérem (45mm) T:AU 2998209
31199
455
7500
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - G. Telekiek Alapítványa" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (85mm) T:AU / Hungary 1988. "Library of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (85mm) C:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF