Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3016008
31213
455
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (34,72g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26
2973950
31214
455
Numismatik
2918399
31215
455
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban, törött belső tokkal (42,5mm) T:BU
2924483
31216
455
Numismatik
2960760
31217
455
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) (2db) T:UNC,AU 3002808
31218
455
100000
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:AU (PP) oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:AU (PP) oxidation, spotted
3037786
31219
455
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 2011. "La Fontaine / 'Most könyveim sorát e leckével lezárom. Bár használnák a jövendő századok! Bölcseknek címezem, királyoknak ajánlom' " kétoldalas bronz plakett, peremén hibásan "EKE (Éremkedvelők Egyesülete)" felirattal, valamint "39/7" sorszámmal (~110x111mm) T:UNC
3038264
31220
455
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Nimfa" egyoldalas, nagyalakú bronz plakett, peremén "213" sorszámmal (122x132mm) T:UNC patina 2924975
31221
455
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
3034872
31222
455
Numismatik
Domonkos Béla (1934-2020) ~1993. "Dr. Antall József 1932-1993" bronz emlékplakett keretben, hátoldalon a művész névjegy adataival (~108mm, keret:170x169mm) T:UNC kis patina 2985986
31223
455
Numismatik
Domonkos Béla (1934-) DN "Telefongyár anno 1876 - Neuhold János" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (100mm) T:AU
2938244
31224
455
Numismatik
Domonkos Béla (1934-) DN "Nagy Lajos 1883-1954" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (~105mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF