Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 449

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (34,72g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26
31213.

Rufpreis:
12 000 HUF

31214.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műbőr tokban, törött belső tokkal (42,5mm) T:BU
31215.

Rufpreis:
1 000 HUF

31216.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) (2db) T:UNC,AU
31217.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:AU (PP) oxidáció, fo. Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:AU (PP) oxidation, spotted
31218.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Csóka Zsuzsa (1962-) 2011. "La Fontaine / 'Most könyveim sorát e leckével lezárom. Bár használnák a jövendő századok! Bölcseknek címezem, királyoknak ajánlom' " kétoldalas bronz plakett, peremén hibásan "EKE (Éremkedvelők Egyesülete)" felirattal, valamint "39/7" sorszámmal (~110x111mm) T:UNC
31219.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Nimfa" egyoldalas, nagyalakú bronz plakett, peremén "213" sorszámmal (122x132mm) T:UNC patina
31220.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

Csucs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Domonkos Béla (1934-2020) ~1993. "Dr. Antall József 1932-1993" bronz emlékplakett keretben, hátoldalon a művész névjegy adataival (~108mm, keret:170x169mm) T:UNC kis patina
31222.

Rufpreis:
5 000 HUF

Domonkos Béla (1934-) DN "Telefongyár anno 1876 - Neuhold János" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (100mm) T:AU
31223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Domonkos Béla (1934-) DN "Nagy Lajos 1883-1954" egyoldalas öntött bronz emlékplakett (~105mm) T:AU
31224.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF