Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 449

Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly / Radnóti Társaság Győr" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31333.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7
31334.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP7
31335.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric bronz emlékérem (34,25g/0.800/42,5mm) T:AU felületi karc Adamo BP19
31336.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF ph
31337.

Rufpreis:
1 800 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" kétoldalas bronz emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" (75mm) T:UNC,AU kis patina
31338.

Rufpreis:
12 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete 1884 tiszteletdíja" fém plakett (83x123mm)T:2 patina, kis ph
31339.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett eredeti tokban (79x57mm) T:AU  Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." Br commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU HP 3539.
31340.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Dolgozó férfit ábrázoló egyoldalas bronz emlékérem (95mm) T:UNC kis patina
31341.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
31342.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag és bronz emlékérem pár (25,38g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo SK1
31343.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy István (1920-2017) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése / Szolnok 1075-1975" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU  Adamo SK1
31344.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF