Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2961615
31333
455
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly / Radnóti Társaság Győr" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3016134
31334
455
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag és bronz emlékérem pár (25,36g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7
3018941
31335
455
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP7 2997030
31336
455
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric bronz emlékérem (34,25g/0.800/42,5mm) T:AU felületi karc Adamo BP19
2968682
31337
455
Numismatik
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF ph 3037698
31338
455
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" kétoldalas bronz emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI SVO ALBA REGIA / 1038-1938" (75mm) T:UNC,AU kis patina 2562011
31339
455
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete 1884 tiszteletdíja" fém plakett (83x123mm)T:2 patina, kis ph
3038039
31340
455
Numismatik
Mátrai Lajos (1875-1966) 1911. "Zichy Nándor grófnak - Fáradhatatlan elnökének a Szent-István Társulat / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." bronz emlékplakett eredeti tokban (79x57mm) T:AU Hungary 1911. "To count Nándor Zichy the president of the Saint Stephen Company / Quattuor Lustris Praesidi Societas Sti Stephani." Br commemorative plaque in original case. Sign.: Lajos Mátrai (79x57mm) C:AU HP 3539. 3015109
31341
455
3200
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. Dolgozó férfit ábrázoló egyoldalas bronz emlékérem (95mm) T:UNC kis patina 2295395
31342
455
7500
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
3016118
31343
455
Numismatik
Nagy István (1920-) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975" Ag és bronz emlékérem pár (25,38g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SK1 3019044
31344
455
Numismatik
Nagy István (1920-2017) 1975. "MÉE VI. Vándorgyűlése / Szolnok 1075-1975" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SK1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF