Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 449

1992. "III. Agrárökonómiai Napok Gyöngyös - Széchenyi István" bronz emlékérem (66mm) T:AU,XF
31527.

Rufpreis:
4 000 HUF

31528.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31529.

Rufpreis:
10 000 HUF

31530.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1994. "Jász-Nagykun-Szolnok megye Közgyűlése 1990-1994" kétoldalas Ag emlékérem, hátoldalán névre szóló, "Varga Ferenc igazgató" gravírozással, peremén "SZG" jelzéssel, eredeti tokban (90,43g/0.925/60mm) T:AU patina
31531.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31532.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

2000. "73. Bélyegnap - 1000 éves a magyar állam / I. rangú bélyegkiállítás - Székesfehérvár 2000. május" ezüstözött fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31533.

Rufpreis:
2 000 HUF

~2000. "250 ezer km balesetmentes közlekedésért - Volán Érem" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
31534.

Rufpreis:
800 HUF

2000. "Budapesti Ügyvédi Kamara 1875-2000" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31535.

Rufpreis:
1 600 HUF

31536.

Rufpreis:
10 000 HUF

2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF
31537.

Rufpreis:
2 000 HUF

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo.
31538.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF