https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 449

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
31515.

1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986. "Budapest Bank Részvénytársaság" jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina
1
31516.

1986. "Budapest Bank Részvénytársaság" jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1987. "BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Miskolc" bronz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:AU
1
31517.

1987. "BM Rendőrtiszthelyettes-képző Iskola Miskolc" bronz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1988. "Túrkeve - 40 éves a Vörös Csillag Termelőszövetkezet / Szakadozva felette gyengék vagyunk egyszívűek, egyakaratúak - Széchenyi " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
1
31518.

1988. "Túrkeve - 40 éves a Vörös Csillag Termelőszövetkezet / Szakadozva felette gyengék vagyunk egyszívűek, egyakaratúak - Széchenyi " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1988. "Eredményes Pártmunkáért MSZMP BM PB (Belügyminisztérium Pártbizottság" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti tokban, igazolással (88mm) T:AU
1
31519.

1988. "Eredményes Pártmunkáért MSZMP BM PB (Belügyminisztérium Pártbizottság" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti tokban, igazolással (88mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU
1
31520.

1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:BU kis patina United Kingdom 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative medallion (38,5mm) C:BU small patina
1
31521.

Nagy-Britannia 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britannia üdvözli Magyarországot" kétoldalas fém emlékérem (38,5mm) T:BU kis patina United Kingdom 1989. "Barbican Centre - Magyarok: Britain Salutes Hungary" metal commemorative medallion (38,5mm) C:BU small patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1990. "A kanizsai vár visszafoglalásának 300 éves emlékére Nagykanizsa Város Tanácsa" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
1
31522.

1990. "A kanizsai vár visszafoglalásának 300 éves emlékére Nagykanizsa Város Tanácsa" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU
1
31523.

1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU
1
31524.

1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1991-2000. "A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
1
31525.

~1991-2000. "A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1992. "Gróf Lónyay Menyhért pénzügyminiszter / A Pénzügyminisztérium megalakulásának 125. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF ph., kis patina
1
31526.

1992. "Gróf Lónyay Menyhért pénzügyminiszter / A Pénzügyminisztérium megalakulásának 125. évfordulójára" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF ph., kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse