Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3017271
31453
455
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
3017276
31454
455
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU
3037939
31455
455
36000
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József / Bízom népemben, s ügyünk igazságában" bronz emlékérem, zománcozott gyűrűben, piros! zománc. Szign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (98,52g/65mm) T:VF a középső rész rögzítése kissé elmozdult, patina, zománchibák / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze commemorative medallion in enamelled ring, red! enamel. Sign.: Rudolf Neuberger (1861-1916) (98,52g/65mm) C:VF the fixation of the middle part has slightly shifted, patina, enamel errors 3029439
31456
455
Numismatik
1933. "GYAMC Dr. Szelnár Csillagtúra 1933" a Győri Automobil Club nagyméretű bronz járműjelvénye, előlapon "BERÁN N", hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2" gyártói jelzéssekkel (83x63mm) T:AU 2857485
31457
455
Numismatik
1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T 1- 3035769
31458
455
Numismatik
1949. "Budapest Nemzetközi Őszi Vásár / Magyar Állami Pénzverő" Al emlékérem (2x)(32mm) T:AU-VF oxidáció, az egyiken ü.
2340524
31459
455
Numismatik
~1950. "Magyar Református Nőszövetség" kétoldalas Al medál (51mm) T:2
3012156
31460
455
Numismatik
1955. "Budapesti Református Theologiai Akadémia 1855-1955 / Ha az Isten velünk, kicsoda ellenünk?" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
3032901
31461
455
Numismatik
1958. "Kör-színház / 1958" kétoldalas, öntött bronz plakett (~90mm) T:AU
2924148
31462
455
Numismatik
2816621
31463
455
Numismatik
3022036
31464
455
Numismatik
1967. "Csepel Vas- és Fémművek 75 év 1892-1967" egyoldalas bronz emlékérem (61mm) T:AU patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF