Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Miroslav Kukacka: Nízke Tatry. [Alacsony-Tátra album]. Martin, 1972, Osveta. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Szlovák nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Charles Darwin: Egy természettudós utazásai. Bp., 1954., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
18073.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes Görögországgal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Forgács András: A görög szigetvilág. Bp.,1998, Panoráma. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.;   Útikalauz. Kréta. hn., én., Polyglott. Kiadói papírkötés.;   Tóth József: Fényképezőgéppel Görögországban. Bp., 1999, Iránytű. Kiadói papírkötés;
18074.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó: ,,A tudományosság és kultúra bölcsője". Veszprém város története a kezdetektől napjainkig. Veszprém, 2008, Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata - Művészetek Háza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
18075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp., 1987, Panoráma. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Csorba Csaba - Marosi Endre - Firon András: Vártúrák kalauza III. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérüléssel.
18076.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kovács Endre: A vöröskő. Alsóörs, 2015, Alsóörs Község Önkormányzata. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18077.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 3 kötete:   [Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, két kijáró lappal és rajtuk szakadásokkal, két foltos lappal.;  [Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.;  [Merlin Moore Taylor (1886-1939)] Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+188+1 p.+19 t. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.;
18078.

Rufpreis:
3 000 HUF

18079.

Rufpreis:
2 000 HUF

18080.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pécsi útmutató. Szerk.: Dr. Török Gyula. Pécs, 1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs-térkép). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel.
18081.

Rufpreis:
2 800 HUF

Northern Spain. Edited Maria Betlejewska. DK Eyewitness Travel. London, 2011., Dorling Kindersley. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal és térképekkel illusztrált. Kiadói papírkötés
18082.

Rufpreis:
2 000 HUF

2016 Michelin Main Cities of Europe 2016. Watford, Michelin Guide. Angol nyelven. Benne magyar vonatkozású fejezettel. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán hiánnyal.
18083.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF