18076.
Beendet 453. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp., 1987, Panoráma. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Csorba Csaba - Marosi Endre - Firon András: Vártúrák kalauza III. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp., 1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón apró sérüléssel.