https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Michel Rauch: Egyiptom. Merian live! útikönyv-sorozat. Szeged, é.n., Maxim Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18084.

Michel Rauch: Egyiptom. Merian live! útikönyv-sorozat. Szeged, é.n., Maxim Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nick Ray: Cambodia. (Kambodzsa útikönyv). H.n., 2005, Lonely Planet. Fotókkal, térképekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
18085.

Nick Ray: Cambodia. (Kambodzsa útikönyv). H.n., 2005, Lonely Planet. Fotókkal, térképekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Castelli in Piemonte. A cura di Rosella Seren Rosso. 1999.,Regione Piemonte. Gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben.
1
18086.

Castelli in Piemonte. A cura di Rosella Seren Rosso. 1999.,Regione Piemonte. Gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Poór János: Hajdúböszörmény az ellenforradalmi rendszer kiteljesedésétől a népi demokratikus forradalom győzelméig. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé ázott, hullámos lappal.
1
18087.

Poór János: Hajdúböszörmény az ellenforradalmi rendszer kiteljesedésétől a népi demokratikus forradalom győzelméig. Debrecen, 1974, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, néhány kissé ázott, hullámos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keszthelyi Sándor: Magyarország napórái. A rögzített napórák katalógusa. Bp., 1998, Magyar Csillagászati Egyesület. Kiadói papírkötés.
1
18088.

Keszthelyi Sándor: Magyarország napórái. A rögzített napórák katalógusa. Bp., 1998, Magyar Csillagászati Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
André ver Elst: Oude Belgische beroepen in beeld. Anciens métiers belges en images. Zaltbommel, 1978., Europese Bibliotheek. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Holland és francia nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés.   Sárosi Bálint (1925-2022) Széchenyi-díjas népzenekutató részére szóló ajándékozási sorokkal.
1
18089.

André ver Elst: Oude Belgische beroepen in beeld. Anciens métiers belges en images. Zaltbommel, 1978., Europese Bibliotheek. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Holland és francia nyelven. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötés. Sárosi Bálint (1925-2022) Széchenyi-díjas népzenekutató részére szóló ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.
1
18090.

Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Esterházy Péter előszavával. Bp., 2001, Vince Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18091.

Klösz György - Lugosi Lugo László: Budapest 1900-2000. Esterházy Péter előszavával. Bp., 2001, Vince Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Poór János: A hajdúvárosok gazdasági és társadalmi helyzete (1607-1720). Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 9. sz. Debrecen, 1967, Déri Múzeum Baráti Köre (Alföldi Ny.), 71+(1) p. Kiadói papírkötés.
1
18092.

Poór János: A hajdúvárosok gazdasági és társadalmi helyzete (1607-1720). Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 9. sz. Debrecen, 1967, Déri Múzeum Baráti Köre (Alföldi Ny.), 71+(1) p. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálinkás László: Esztergom XVIII. századi művészeti emlékei. Bp., 1937, (May János-ny.), 95+(1) p. + 9 t. (kétoldalas). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, két lap kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány!
1
18093.

Pálinkás László: Esztergom XVIII. századi művészeti emlékei. Bp., 1937, (May János-ny.), 95+(1) p. + 9 t. (kétoldalas). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, két lap kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jutasi Sándorné: Paloznaki "pillanatképek." A szerző által DEDIKÁLT példány. Paloznak, 2012., "Paloznak Jövőjéért" Közalapítvány. 4., bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
18094.

Jutasi Sándorné: Paloznaki "pillanatképek." A szerző által DEDIKÁLT példány. Paloznak, 2012., "Paloznak Jövőjéért" Közalapítvány. 4., bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sebestyén Árpád: A csengeri járás földrajzi neveinek összegyűjtéséről. A szerző által DEDIKÁLT példány. Különlenyomat "A csengeri Krónika" a néprajzi helytörténeti antológiából, bélyegzésekkel, a címlapon szakadással, 325-332 p.
1
18095.

Sebestyén Árpád: A csengeri járás földrajzi neveinek összegyűjtéséről. A szerző által DEDIKÁLT példány. Különlenyomat "A csengeri Krónika" a néprajzi helytörténeti antológiából, bélyegzésekkel, a címlapon szakadással, 325-332 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse