Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 27

Zdenék Dr. Servit: Az emberi agy rejtélyei. Bp., 1961 Gondolat Kiadó,   Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész aláírt és pecsételt példánya Kiadói, kissé kopott papírkötésben
18751.

Rufpreis:
1 200 HUF

18752.

Rufpreis:
1 200 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első rész. X. köt.: Az állat és élete. Második rész. Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, belül jó állapotban.
18753.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF