Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 27

18739.

Rufpreis:
2 400 HUF

Móra László: 'Sigmond Elek, a talajtan magyar klasszikusa (1873-1939). Dr. Holló János előszavával. Bp., 1974, Magyar Vegyészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
18740.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szarvasházi Judit: Az ember és a természet a gyógyszerészetben. Bp.,2007, Galenus. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18741.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dobó Andor: Albert Einstein a fizika nagy forradalmára. Bp., 2005. Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötésben Sorszámozott 62/100, ALÁÍRT példány.
18742.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dóra László: Ismerkedés a csillagos éggel. Bp., 1980., TIT Uránia Csillagvizsgáló. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
18743.

Rufpreis:
2 000 HUF

Waismann, Friedrich: Introduction to Mathematical Thinking. New York, Frederick Ungar Publishing. Kaidói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18744.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
18746.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Bálint Rezső et al.: A cukorbetegség és az insulin. Bp., [1927], Dick Manó (Hornyánszky-ny.), 304+(8) p. + X t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
18747.

Rufpreis:
1 800 HUF

Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18748.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Lutter Nándor: Ötszámjegyű sorszámi és szögmértani táblák. Bp., 1878, Franklin. Kiadói egészbőr kötés, laza fűzés, kopottas állapotban.
18749.

Rufpreis:
1 200 HUF

Simon Singh: A nagy Fermat-sejtés. A világot 350 éven keresztül lázban tartó matematikai probléma szenzációs megoldásának lebilincselő története. Bp., 1999, Park. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
18750.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF