Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.
Móra László: 'Sigmond Elek, a talajtan magyar klasszikusa (1873-1939). Dr. Holló János előszavával. Bp., 1974, Magyar Vegyészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
Szarvasházi Judit: Az ember és a természet a gyógyszerészetben. Bp.,2007, Galenus. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Dr. Bálint Rezső et al.: A cukorbetegség és az insulin. Bp., [1927], Dick Manó (Hornyánszky-ny.), 304+(8) p. + X t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
Simon Singh: A nagy Fermat-sejtés. A világot 350 éven keresztül lázban tartó matematikai probléma szenzációs megoldásának lebilincselő története. Bp., 1999, Park. Második kiadás. Kiadói papírkötés.