18746.
Beendet 452. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.