Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 231

Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. I-II. kötet. Bp.,1912, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
19157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sal Endre: Mi, magyarok. 51 hihetetlen történet a nagyvilágból. Bp., 2019, Libri. Benne Kabos Gyula, Lugosi Béla, Illy Ferenc, Harry Houdini és mások életrajzával, fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés
19158.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kiadói papírkötésben, kopott, sérült borítóval, foltos.
19159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tamási Áron a SzEFHE Magyar Regényei sorozatban megjelent 3 műve: Rügyek és reménység.; Jégtörő Mátyás.; Virágveszedelem.; Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Kiadói egészvászon-kötés, a borítókon kopásnyomokkal.
19160.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petőfi Sándor 1823-1849. Dokumentumok. Bp., 1972, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 2 sztl. lev. (címlap, tartalomjegyzék) + 29 facsimile dokumentum. (Komplett!) Kiadói papírmappában, a mappa sérült, javított. Megjelent 500 példányban.
19161.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

2 db Karády Katalinról szóló könyv: Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Kelecsényi László: Karády Katalin. Kortársaink a filmművészetben. Filmbarátok Kiskönyvtára. (Bp., 1983), Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum - Múzsák. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
19162.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gróf Széchényi István gondolatainak gyűjteménye. Vál. és az utószót írta: Környei Attila. Bp.,1991, IKVA. Kiadói díszes velúr-kötés, kiadói kartontokban. Számozott (0788./2000) példány.
19163.

Rufpreis:
1 800 HUF
22

Taffy Brodesser-Akner: Fleishman bajban van. Ford.: Kepes János. Bp., 2020, 21. Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19164.

Rufpreis:
1 800 HUF

Móricz Zsigmond: Pipacsok a tengeren. Szigethy István rajzaival. Bp., [1938], Athenaeum, 127+(1) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19165.

Rufpreis:
1 400 HUF

Daudet, Alphonse: A kis izé. Ifjusági regény. Ford.: Csetényi Erzsi. Végh Dezső rajzaival. Bp., é.n. (cca 1930), Dante, 168 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kopott gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
19166.

Rufpreis:
1 400 HUF

Abonyi Árpád: Három vitéz magyar baka meg egy káplár kalandjai. Fiatal barátainak írta - - . Bp., 1909, Singer és Wolfner, 20+(1) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon (kissé elmosódott) tulajdonosi névbélyegzővel, helyenként foltos lapokkal.
19167.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) Szekszárd, 1989-1996, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
19168.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF