Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Abonyi Árpád: Három vitéz magyar baka meg egy káplár kalandjai. Fiatal barátainak írta - - . Bp., 1909, Singer és Wolfner, 20+(1) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány lapon (kissé elmosódott) tulajdonosi névbélyegzővel, helyenként foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg