Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

10133.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm.
10134.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Farádi Veres Izabella (1884-1968): Napfényes udvar kisgyerekkel. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24x30 cm
10135.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Farkas György (1911-1995): Festő ecsettel (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm
10136.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Fazekas Magdolna (1933-): Mappa 12 db képpel (tájképek, portrék, csendéletzek). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében. Készült 50 számozott példányban, az aukciónkon szereplő tétel számozatlan. Kiadói foltos és kissé sérült karton mappában. 25,5×18,5 cm
10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm
10138.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

10139.

Rufpreis:
10 000 HUF

10140.

Rufpreis:
12 000 HUF

Földi Péter (1947-): Madárfiú. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/6), üvegezett fakeretben. 65×46 cm / Péter Földi (1947-): Bird boy. Computer print on paper, signed, numbered (2/6), framed, 65×46 cm
10141.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10142.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10143.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10144.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF