Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2803782
10133
443
80000
2817826
10134
443
46000
Faragó Miklós (1947-): "La grande cuisine No. 1", 2017. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 60x60 cm.
2918647
10135
443
14000
Farádi Veres Izabella (1884-1968): Napfényes udvar kisgyerekkel. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24x30 cm
2918567
10136
443
46000
Farkas György (1911-1995): Festő ecsettel (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm
2754538
10137
443
Fazekas Magdolna (1933-): Mappa 12 db képpel (tájképek, portrék, csendéletzek). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Készült a Damjanich János Múzeum sokszorosító műhelyében. Készült 50 számozott példányban, az aukciónkon szereplő tétel számozatlan. Kiadói foltos és kissé sérült karton mappában. 25,5×18,5 cm
2734702
10138
443
900
Fehér Ilona (1913-1983): Balaton. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap teteje kissé foltos, 22,5x30,5 cm 2819435
10139
443
2897708
10140
443
2918556
10141
443
48000
Földi Péter (1947-): Madárfiú. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/6), üvegezett fakeretben. 65×46 cm / Péter Földi (1947-): Bird boy. Computer print on paper, signed, numbered (2/6), framed, 65×46 cm
2884418
10142
443
24000
2768197
10143
443
22000
2807473
10144
443
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF