Farádi Veres Izabella (1884-1968): Napfényes udvar kisgyerekkel. Akvar... https://www.darabanth.com/de/443-Fernauktion/443.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Faradi-Veres-Izabella-1884-1968-Napfenyes-udvar-kisgyerekkel-Akvarell-papir-jelzett-Uvege~II2918647
2918647
10135
443
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,94 EUR , 43,75 USD
Beschreibung: Farádi Veres Izabella (1884-1968): Napfényes udvar kisgyerekkel. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 24x30 cm
: nagy_andras