Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 457

Deák Ébner Lajos (1850-1934): Legények (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle kissé sérült. 31,5x45 cm
10121.

Rufpreis:
12 000 HUF

Doór Ferenc (1918-2015): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Kissé foltos. Lapszéli apró sérülésekkel. Feltekerve
10122.

Rufpreis:
5 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Kiáltás. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,11x17 cm
10123.

Rufpreis:
8 000 HUF

10124.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10125.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Elekfy Jenő (1895-1968): Alkonyat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×38 cm
10126.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm.
10127.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10128.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm
10129.

Rufpreis:
4 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig
10130.

Rufpreis:
8 000 HUF

F. Györffy Anna (1915-2006): 7 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. Egyik sérült. 20x13 cm-ig
10131.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10132.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF