Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 457
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2659515
10121
443
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Legények (tanulmányrajz). Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle kissé sérült. 31,5x45 cm
2922864
10122
443
Doór Ferenc (1918-2015): Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29,5 cm. Kissé foltos. Lapszéli apró sérülésekkel. Feltekerve
2860339
10123
443
Duray Tibor (1912-1988): Kiáltás. Tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,11x17 cm 2825155
10124
443
130000
2922673
10125
443
28000
2922696
10126
443
Elekfy Jenő (1895-1968): Alkonyat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×38 cm 2825107
10127
443
42000
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm.
2895087
10128
443
26000
2904526
10129
443
Ék Sándor (1902-1975): Szoptató anya, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 39×29,5 cm
2667263
10130
443
F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig 2667264
10131
443
F. Györffy Anna (1915-2006): 7 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. Egyik sérült. 20x13 cm-ig
2616856
10132
443
F. Györffy Anna (1915-2006): 4 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm-ig
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF