Antik

Zahl der Lose: 166

B.H.S. jelzéssel: Puttós, madaras tintatartó, öntött bronz, szép állapotban, m: 18 cm
11781.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
11782.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
11783.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Régi főző, fém, kopott, 27x13 cm
11784.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Alabárdos. Fém fa alapon, falra akasztható, 41x19,5 cm
11785.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
11786.

Rufpreis:
8 000 HUF

11787.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11788.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11789.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Leitz lyukasztógép, kopásokkal, m: 17 cm
11790.

Rufpreis:
10 000 HUF

Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
11791.

Rufpreis:
12 000 HUF

11792.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF