https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 166
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2769232
11781
439
0
22000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
B.H.S. jelzéssel: Puttós, madaras tintatartó, öntött bronz, szép állapotban, m: 18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2793967
11782
439
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Díszágyú, bronz , fa kopott, h: 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819429
11783
439
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi fa kehely bronz madárral, kis kopásokkal, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2819439
11784
439
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi főző, fém, kopott, 27x13 cm 2819448
11785
439
0
22000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Alabárdos. Fém fa alapon, falra akasztható, 41x19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2850271
11786
439
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi réz csengő, fanyéllel, kopott, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2853417
11787
439
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik akasztós mérleg, darumérleg. Hentes-, vagy ipari célú használatra. Az árut a kampóra akasztva a henger alján olvasható le a mért súly, 5 kg-os beosztásban. Réz, öntöttvas. Korának megfelelő állapotban, h: 41 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2853381
11788
439
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Dekoratív, antik fali fém szekrényke / postaláda, florális motívumokkal, kulccsal zárható ajtóval, tetején nyílással. Korának megfelelő, patinás állapotban, hátulján sérüléssel. 30,5x13x4 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2853322
11789
439
0
18000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Régi mechanikus prés. Öntöttvas, jelzés nélkül, korának megfelelő, kissé rozsdás állapotban. 31x29x10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844284
11790
439
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Leitz lyukasztógép, kopásokkal, m: 17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844286
11791
439
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Díszes prés, fa fém, kopásokkal, 23x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2526372
11792
439
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós dombornyomott kép, préselt vörösréz, kopott, OBS lapra applikálva, a lapról lejár. Jelzés nélkül. 16,5x16,5cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse