Antik

Zahl der Lose: 166

Régi asztali fadoboz, kis kopásokkal, 20x28x9 cm
11769.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
11770.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
11771.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy ón tál, jelzett, kopásokkal, d: 41,5 cm
11772.

Rufpreis:
8 000 HUF

Közel-Keleti zománcozott réz tál, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 28 cm
11773.

Rufpreis:
3 000 HUF

New York, régi bronz dobozka, kopásokkal, d: 8 cm
11774.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Régi, fa litográfiás zenedoboz, asztali dísz, működik, szép dallammal, kopásokkal, 12x9 cm
11775.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bronz szarvasos zsebóratartó, kopásokkal, m: 17 cm
11776.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Kaviár tartó, ezüstözött fém, kopott, m: 11 cm
11777.

Rufpreis:
5 000 HUF

Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm
11778.

Rufpreis:
12 000 HUF

Figurális bronz asztali lámpa, leopárdbőrt viselő, törzsi férfialakkal. Eredeti, részben nyitott ernyővel. Nincs kipróbálva. m: 37 cm
11779.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11780.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF