Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2821288
11769
439
Antique
Régi asztali fadoboz, kis kopásokkal, 20x28x9 cm 2816613
11770
439
24000
Antique
Alpakka asztali lámpa. Tejüveg búrával. Szép állapotban. 38 cm
2800543
11771
439
Antique
Városképes fali dísz, műgyanta, hibátlan, d: 16,5 cm
2851211
11772
439
Antique
Nagy ón tál, jelzett, kopásokkal, d: 41,5 cm
2852795
11773
439
Antique
Közel-Keleti zománcozott réz tál, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 28 cm 2842753
11774
439
Antique
New York, régi bronz dobozka, kopásokkal, d: 8 cm 2842755
11775
439
Antique
Régi, fa litográfiás zenedoboz, asztali dísz, működik, szép dallammal, kopásokkal, 12x9 cm
2842752
11776
439
Antique
Bronz szarvasos zsebóratartó, kopásokkal, m: 17 cm
2844285
11777
439
Antique
Kaviár tartó, ezüstözött fém, kopott, m: 11 cm
2842750
11778
439
Antique
Asztali fém csengő, kopásokkal, m: 18 cm
2853367
11779
439
Antique
Figurális bronz asztali lámpa, leopárdbőrt viselő, törzsi férfialakkal. Eredeti, részben nyitott ernyővel. Nincs kipróbálva. m: 37 cm
2769163
11780
439
Antique
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF