Antik Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2813800
11733
439
60000
Antique
Réz szökőkút, működik, kis kopással, m: 78 cm
2754749
11734
439
50000
Antique
Szecessziós bronz gyertyatartópár, kopásokkal, m: 23 cm
2813689
11735
439
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, keretben, d: 4,5 cm, keret méret: 10cm 2813798
11736
439
Antique
Sétapálca, díszes fémveretekkel, h: 93 cm 2813691
11737
439
30000
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, keretben, d: 6x5 cm, keret méret: 11,5x10cm
2813687
11738
439
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, keretben, d: 4,5 cm, keret méret: 10cm 2709321
11739
439
Antique
A brüsszeli Atomium emlékmű kis makettje, fém, márvány talapzaton, m: 16 cm
2731493
11740
439
Antique
Retró műanyag telefon, m: 31 cm 2731425
11741
439
15000
Antique
EL jelzéssel: Anya gyermekével. Fajansz 24x19 cm, szép keretben. 2703224
11742
439
Antique
Jelzés nélkül: Hölgy portré, miniatűr, minimális kopásokkal, 6x4,5 cm
2703156
11743
439
Antique
Jelzés nélkül: Zodiákus fali dísz. Réz. Hibátlan, d: 19,5 cm
2840675
11744
439
40000
Antique
Japán. 1960 körül, Ko / Yoshino Toy co. Volkswagen Bogár. Működik, elemmel, h: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF