Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 24

Klinikai recipe könyv. Szerk.: Müller Vilmos. Bp., 1907., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylapon és a címlapon jegyzetekkel.
17138.

Rufpreis:
1 600 HUF

17139.

Rufpreis:
2 000 HUF

17140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Seifert Otto - Müller Frigyes: A kórodai diagnostika zsebkönyve. Ford.: Id. Dr. Purjesz Zsigmond. Bp., 1888, Ifj. Nagel Otto, VII+160 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, a címlapon névbejegyzésekkel, bélyegekkel.
17141.

Rufpreis:
2 400 HUF

Alsóviszokai Gerlóczy Zsigmond: Egészségügyi ismeretek. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel. + Dr. O'sváth Albert: Egészségi tanácsadó olvasókönyv a magyar földmívelő nép számára. Bp., 1908., Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
17142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wolfhard Weidel: A vírus. Stúdium Könyvek 30. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói papírkötés.
17143.

Rufpreis:
1 600 HUF

17144.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Pálházy Béla: Lelkünk tája II. Újabb válogatás. DEDIKÁLT! Velké Úlany/Nagyfödémes,1997., VTV Studió. Kiadói papírkötés.
17145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Természettudományok elemei 4 kötete (1.,2.,5.,6.):   Gróh Gyula: Atómrombolás elemátalakítás. Függelék: Gombás Pál: Az atómmag erengiája.;   Gróh Gyula: Fehérjék, vércsoportok. Függelék: Szabó Zoltán: A vércsoportok átöröklése.;   Császár Elemér: A sugarak világa.;   Tangl Harald: A vitaminok.;   Bp.,1935-1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, 1. kötet könyvteste elvált a borítótól.
17146.

Rufpreis:
1 800 HUF

17147.

Rufpreis:
1 400 HUF

Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan és gyógyítás. I. köt.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Bp., 1955, Művelt Nép, 790+(2) p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 5000 példányban.
17148.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cholnoky Jenő - Littke Aurél - Papp Károly - Treitz Péter: A Föld. A Föld múltja, jelene és felfedezésének története. I. rész. Bp., [1926], Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.
17149.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF