Klinikai recipe könyv. Szerk.: Müller Vilmos. Bp., 1907., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylapon és a címlapon jegyzetekkel.