Militaria

Zahl der Lose: 85

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + tervezett sapkajelvény az állományjelvénnyel azonos, tűzzománcos kivitelben, de csak 35x45mm méretben + a véglegesített tűzzománcos vöröscsillag sapkajelvény (26mm) T:1-,2
32715.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozat 3xklf zománcozott aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetés + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1--2-
32716.

Rufpreis:
2 400 HUF

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés szalagsávval, tokban + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés sérült tokban T:1-,2
32717.

Rufpreis:
1 400 HUF

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU NMK 615.
32718.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1-,2
32719.

Rufpreis:
1 600 HUF

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Munkásőrség" zománcozott fém sapkajelvény (33x28mm) T:1- NMK 708.
32720.

Rufpreis:
2 000 HUF

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év" (4xklf) zománcozott kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal, tokokban T:1-,2
32721.

Rufpreis:
2 000 HUF

32722.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:1- apró zománchiba
32723.

Rufpreis:
3 000 HUF

32724.

Rufpreis:
2 000 HUF

1972. "1957 - 1972" munkásőröket ábrázoló, felakasztható, bronzozott fém plakett eredeti tokban (133x140mm) T:2
32725.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) zománcozott fém jelvény (4x) T:1-,2
32726.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF