1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + tervezett sapkajelvény az állományjelvénnyel azonos, tűzzománcos kivitelben, de csak 35x45mm méretben + a véglegesített tűzzománcos vöröscsillag sapkajelvény (26mm) T:1-,2
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozat 3xklf zománcozott aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetés + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon T:1--2-
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés szalagsávval, tokban + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" zománcozott ezüstözött bronz kitüntetés + "A Haza Szolgálatáért Érdemérem bronz fokozat" zománcozott bronz kitüntetés sérült tokban T:1-,2
1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:1- Hungary 1964. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU NMK 615.