Militaria

Zahl der Lose: 85

32739.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

32740.

Rufpreis:
4 000 HUF

Japán 1937. "Kínai Incidens Háborús Érem" bronz kitüntetés mellszalagon + Japán ~1940-1945. "Császári Vöröskereszt" ezüstözött fém érem mellszalagon T:2,2- Japan 1937. "Chinese Incident War Medal" bronze medal on ribbon + Japan ~1940-1945. "Emperor Red Cross" silvered metal medal on ribbon C:XF,VF
32741.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lengyelország ~1970. 3xklf kétoldalas, katonai bronz éremből álló tétel eredeti díszdobozban (70mm), benne: "Lengyel Néphadsereg", szign.: St. Sikora + "Karol Świerczewski altábornagy", szign.: M + "Bem József", szign.: MW T:1-,2 Poland ~1970. 3xdiff two-sided, military bronze medallion lot in original case (70mm), within: "Polish People's Army", sign: St. Sikora + "Karol Świerczewski lieutenant general", sign: M + "Józef Bem", sign.: MW C:AU,XF
32742.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal T:1- patina German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst)" Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU patina
32743.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

32744.

Rufpreis:
8 000 HUF

32745.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Szovjetunió 1981. "Vlagyimir Poljevktovics Kosztyenko 1881-1956" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Koroljuk (65mm) T:1- Soviet Union 1981. "Vladimir Polievktovich Kostenko 1881-1956" two-sided Br medallion. Sign: Korolyuk (65mm) C:AU
32746.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjetunió 1985. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 40. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + Ukrajna (1999-) "A Haza Védelmezője" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1,1- Soviet Union 1985. "40th Anniversary of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration on ribbon + Ukraine (1999-) "Defender of the Motherland" brass decoration on ribbon C:UNC,AU
32747.

Rufpreis:
2 000 HUF

32748.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szovjetunió DN Ejtőernyős zománcozott fém T:1- Soviet Union ND Paratrooper enamelled metal C:AU
32749.

Rufpreis:
3 000 HUF

12db modern holland, belga fém sapkajelvény + 1db modern kanadai aranyozott, zománcozott bronz jelvény 4db felvarróval T:1,1- 12pcs of modern Dutch and Belgian metal cap badges + 1db modern Canadian filt, enamelled bronze badges with 4pcs of patched C:UNC,AU
32750.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF