Militaria

Zahl der Lose: 85

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618.
32703.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült eredeti tokban T:2 NMK 618.
32704.

Rufpreis:
1 800 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1-,2
32705.

Rufpreis:
5 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618.
32706.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2-
32707.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1960. "KISZ-ISZM" Magyar Néphadsereg ezüst fokozatú, részben zománcozott jelvénye (24x25mm) T:2
32708.

Rufpreis:
1 200 HUF

32709.

Rufpreis:
1 400 HUF

32710.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1960-1970. "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott, festett műgyantás fém jelvény (46x27mm) T:1-
32711.

Rufpreis:
1 200 HUF

32712.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1960-1970. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (47x37mm) T:1-
32713.

Rufpreis:
1 600 HUF

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2x) T:1- NMK 696.
32714.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF