Militaria Zahl der Lose: 85
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751577
32703
429
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618.
2755385
32704
429
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült eredeti tokban T:2 NMK 618. 2708525
32705
429
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1-,2 2756659
32706
429
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1- NMK 618. 2731163
32707
429
Military
Numismatik
1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2-
2735278
32708
429
Military
Numismatik
~1960. "KISZ-ISZM" Magyar Néphadsereg ezüst fokozatú, részben zománcozott jelvénye (24x25mm) T:2
2735299
32709
429
Military
Numismatik
~1960. "Aranykoszorús Kilián Haditorna" Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott bronz jelvény (36x38mm) T:2
2732134
32710
429
Military
Numismatik
~1960. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény + "Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény tű nélkül + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2
2734784
32711
429
Military
Numismatik
~1960-1970. "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott, festett műgyantás fém jelvény (46x27mm) T:1- 2734777
32712
429
Military
Numismatik
~1960-1970. "Hadsereg Bajnokság" ezüstözött, zománcozott kitüntető jelvény (46x37mm) T:1- patina
2734773
32713
429
Military
Numismatik
~1960-1970. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (47x37mm) T:1- 2756665
32714
429
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban (2x) T:1- NMK 696. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF