Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750754
19265
429
3400
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) nyaklánc zománcozott díszítéssel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 2,6 g 2749325
19266
429
Aranyozott ezüst(Ag) kígyós gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,9 g
2750566
19267
429
Ezüst(Ag) biztonsági lánc karkötőre, Pandora jelzéssel, h: 8,5 cm, bruttó: 4,16 g
2750596
19268
429
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű zöld kővel, jelzett, bruttó: 4,5 g 2749464
19269
429
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubin díszítéssel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 9,5 g
2750578
19270
429
Ezüst(Ag) pálcikás karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,1 g 2750565
19271
429
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, d: 2,5 cm, bruttó: 17,8 g
2750580
19272
429
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 4 g 2750572
19273
429
3200
Ezüst(Ag) 2in1 fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, bruttó: 3,2 g
2750742
19274
429
Ezüst(Ag) karkötő fekete tenyésztett gyönggyel, jelzett, bruttó: 7,3 g
2750745
19275
429
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzettek, bruttó: 2,2 g
2750588
19276
429
Ezüst(Ag) gyűrű nagyméretű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 59, bruttó: 9,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF