Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2750582
19277
429
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 59, bruttó: 4,9 g
2750590
19278
429
Ezüst(Ag) gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,3 g 2749528
19279
429
4800
Ezüst(Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,3 g
2748767
19280
429
14000
Ezüst(Ag) angol merőkanál, jelzett, h: 16,7 cm, nettó: 42,8 g 2749321
19281
429
3200
Ezüst(Ag) narancssárga köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,3 g 2750552
19282
429
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,8 g
2750560
19283
429
3800
Ezüst(Ag) fülbevalópár Pandora jelzéssel, d: 1 cm, bruttó: 2 g 2750564
19284
429
Ezüst(Ag) 3 pár fülbevalópár, jelzettek, bruttó: 8,2 g
2750599
19285
429
2200
Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 2,5 g 2750639
19286
429
5500
Ezüst(Ag) figaro karkötő gravírozható középrésszel, h: 19 cm, nettó: 5,9 g
2750567
19287
429
Ezüst(Ag) áttört fülbevalópár, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 3,7 g 2749458
19288
429
3800
Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 53, bruttó. 3,5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF