Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

Dr. Kolos Ede - Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955, Művelt Nép. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. Megjelent 3300 példányban.
17101.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

Horn János: Zöldség és gyümölcs elraktározása. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1942, Növényvédelem és Kertészet (Stephaneum-ny.), 61+(3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a gerincen hiánnyal.
17102.

Rufpreis:
1 200 HUF
22

K. Györffy Jenő: Kert és mezőgazdaság hasznos állatai. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1942, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17103.

Rufpreis:
1 200 HUF

17104.

Rufpreis:
1 800 HUF

Faluba Zoltán (szerk.): Méhészek zsebkönyve. Bp., Mezőgazdasági Kiadó, 1969. Foltos egészvászon kötésben + Faluba Zoltán. Gyakorlati méhészkönyv. Bp., 1959. Mezőgazdasági kiadó. Kiadói, piszkos papírkötésben
17105.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes gombászkönyv tétel, 3 db:   Balázs Sándor: Gombatermesztés.;  Szili István-Véssey Ede: A csiperke és más gombák háztáji termesztése. KHO.;  A laskagomba termesztése. Szerk.: Szabó István.;  Bp., 1979-1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötések és kiadói papírkötés.
17106.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes kertészeti könyvtétel, 3 db:  Balogh András: A kerti cicomáról. Ironikus kertesztétika.; Pesti László-Nedeczky János: Kertfenntartás kényelmesen. Gyakorlati tapasztalatok kertészkedőknek. KHO. Bp., 1981-1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.;  Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Czifray István szakács mester magyar nemzeti szakácskönyve. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kiadói kartonált papírkötésben.
17108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Imre: Így neveljük a díszfákat, díszcserjéket! A díszfaiskolások könyve. + Brunner Tamás: Törpegyümölcsfanevelés. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17109.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schobert Norbert: Update 1 étel- és mozgás receptkönyv. A karcsúság receptjei. Bp., 2005, Norbi.hu Kft. Fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17110.

Rufpreis:
1 200 HUF

Váncsa István szakácskönyve. Ezeregy recept. Bp.,20003,Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
17111.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17112.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF