Dr. Kolos Ede - Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955,... https://www.darabanth.com/de/429-Fernauktion/429.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000014/Dr-Kolos-Ede-Kolosne-Pethes-Edit-Hazai-gyogynovenyeink-Bp-1955-Muvelt-Nep-Masodik-ki~II2752892
2752892
17101
429
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Dr. Kolos Ede - Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955, Művelt Nép. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval. Megjelent 3300 példányban.
: nagy_andras