Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 46

17089.

Rufpreis:
1 800 HUF

Balázs Győző: Húsok és húskészítmények. Mindennapi gondolatok és hasznos tanácsok egy állatorvos gyakorlatából. Bp., 2009, Mundus. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
17090.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

Schandl József - Horn Artúr - Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17091.

Rufpreis:
2 800 HUF

Somogyi Imre: Kertmagyarország felé. Bp., 1943, Magyar Élet (Monor, Popper-ny.), 127+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
17092.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db kertészeti könyv: Andsen Haarpaintner: Illatos kert; Horst Stahl: Szobabonsai; Andreas Riedmiller: Muskátlik. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17093.

Rufpreis:
800 HUF

17094.

Rufpreis:
8 000 HUF

Táplálkozzunk helyesen sorozat 2 kötete:  Együnk zöldfőzeléket! Tanácsok - ételleírások.;  Gyümölcsételek. Receptek - tanácsok. Tegyünk el télire gyümölcsöt. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítókkal. + A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza, 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, a hátsó borító hiányos.
17095.

Rufpreis:
1 600 HUF

17096.

Rufpreis:
1 800 HUF

17097.

Rufpreis:
1 200 HUF

17098.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kisdi Ferenc: Útmutató gyümölcsös telepítésére és a gyümölcsfák ültetésére. Bp., 1942, M Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya. 31p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ceruzás jelölésekkel, aláhúzásokkal.
17099.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes gasztronómiai füzet tétel, 7 db:   Színe-Java sorozat 5 kötete: Vadászételek, Ízletes könnyű ételek, Gyümölcs- és zöldségkészítmények, Vendégváró hidegkonyha, Ízletes, nem hizlaló ételek. Bp., 1967-1970 , Minerva. Kiadói papírkötés, közte: kopott, foltos borítókkal, az egyik borítója kissé sérült. ;  Pelle Józsefné: A tojáskonyha abc-je. Bp., 1979., Baromfifeldolgozó Vállalatok Trösztje. Kiadói papírkötés.;   Olcsón finomat. Bp., 1974., ÁHT. Kiadói papírkötés.;
17100.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF