Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16717.

Rufpreis:
2 000 HUF

16718.

Rufpreis:
1 600 HUF

16719.

Rufpreis:
1 600 HUF

Christiane Stukenbrock - Barbara Töpper: 1000 mestermű - Európai festészet 1300-tól 1850-ig. Ford.: Béresi Csilla. Bp., 2006, Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16720.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

SX-70 Art. New York, 1979., Lustrum. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16721.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bernard Dufour: La pierre et le seigle. Préface d'Emmanuel La Roy Ladurie. Histoire des Habitants de Villefranche-de-Rouergue racontée par les photographies d'aamateurs et les albums de famille 1860-1950. hn., 1977, Seuil. Fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
16722.

Rufpreis:
3 000 HUF

Almanach (Képzőművészeti lexikon). Szerk.: DÉry Béla, Bányász László, Margitay Ernő. Bp., 1912, Légrády. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal.
16723.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16724.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16725.

Rufpreis:
2 000 HUF

16726.

Rufpreis:
1 600 HUF

16727.

Rufpreis:
2 000 HUF

Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés.
16728.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF