Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 274
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2694551
16717
429
Books: Architecture, Art
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2617281
16718
429
Books: Architecture, Art
2617270
16719
429
Books: Architecture, Art
2753114
16720
429
Books: Architecture, Art
Christiane Stukenbrock - Barbara Töpper: 1000 mestermű - Európai festészet 1300-tól 1850-ig. Ford.: Béresi Csilla. Bp., 2006, Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 2749803
16721
429
Books: Architecture, Art
SX-70 Art. New York, 1979., Lustrum. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2749796
16722
429
Books: Architecture, Art
Bernard Dufour: La pierre et le seigle. Préface d'Emmanuel La Roy Ladurie. Histoire des Habitants de Villefranche-de-Rouergue racontée par les photographies d'aamateurs et les albums de famille 1860-1950. hn., 1977, Seuil. Fekete-fehér fotókkal. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
2727569
16723
429
Books: Architecture, Art
Almanach (Képzőművészeti lexikon). Szerk.: DÉry Béla, Bányász László, Margitay Ernő. Bp., 1912, Légrády. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal. 2727329
16724
429
2200
Books: Architecture, Art
2727487
16725
429
Books: Architecture, Art
2727287
16726
429
Books: Architecture, Art
2648626
16727
429
Books: Architecture, Art
2747996
16728
429
Books: Architecture, Art
Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF