Van Gogh Face to Face. The Portraits. London, 2000, Thames & Hudson. Gazdag képanyaggal, Vincent van Gogh festményeinek reprodukcióival illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrálva. Magyar, olasz, román és német nyelven. Kiadói nagyalakú papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 43,5x33,5 cm.
Fehérvári kiállítások 1963-1993.Szerk.: Fülöp Gyula. Székesfehérvár, 1994., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón és az utolsó pár lapon gyűrődésnyommal.
Fiziker Róbert: A legendás borostyánszoba. Bp., 2003, Kortina. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Lyka Károly 2 könyve: Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896. Bp., 1982., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.