Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 274

Kondor Béla emlékkiállítás. Szerk.: Fülöp Gyula. Székesfehérvár, 1997., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16693.

Rufpreis:
1 200 HUF

Studió '86. A fiatal képzőművészek stúdiójának kiállítása. Szerk.:Udvary Ildikó. Bp.-Miskolc, 1986, BTM-Miskolci Galéria. Benne Bukta Imre, Győrffy Sándor, Kőnig Frigyes, Müller Árpád és mások. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülés nyommal.
16694.

Rufpreis:
1 200 HUF

1980-1981 Bartók '32 Galéria 2 kiállítási prospektusa: Tájképek - magángyűjteményekből.; Arcképek magángyűjteményekből. Bp., 1980-1981, Bartók '32 Galéria, 14 t. + 10 sztl. lev.
16695.

Rufpreis:
1 800 HUF

Seemann-Katalog: Farbige Gemäldereproduktionen. Leipzig, 1954, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
16696.

Rufpreis:
1 000 HUF

1965 Erich Hauser (1930-2004.) Stuttgart, Galerie Müller. Német nyelvű kiállítási katalógus. + 1965 William Turnbull. Stuttgart, Galerie Müller. Német nyelvű kiállítási katalógus.
16697.

Rufpreis:
1 800 HUF

16698.

Rufpreis:
1 600 HUF

16699.

Rufpreis:
1 600 HUF

16700.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Árverési Közlöny XVI. évf. 1. rendkívüli szám, 1935. február. Szerk.: Kolossyváry Miklós. Bp., 1935., Stádium-ny. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, bejelölésekkel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
16701.

Rufpreis:
800 HUF

Szilágyi Gábor: A fotóművészet története. A fényrajztól a holográfiáig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1982, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16702.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bosnyák Sándor (szerk.): A néphagyomány vonzásában. Az Erzsébetvárosi Galéria kiállítássorozatáról. Bp., 1985, Múzsák Közművelődési Kiadó. Többek közt Bak Imre, Keserü Ilona, Korniss Dezső, Martyn Ferenc, Vajda Lajos műveinek fekete-fehér reprodukcióival illusztrált. Kiadói papír kötésben.
16703.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16704.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF