Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 415
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2698764
16685
425
Books: Architecture, Art
Csenkey Éva: Zsolnay szecessziós kerámiák. Bp., 2000, Helikon. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2677347
16686
425
Books: Architecture, Art
Turczi István: Erotikon. Eifert János aktfotóival. Bp., 2008, Kossuth Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2647672
16687
425
2200
Books: Architecture, Art
Harangozó Márta: Varga Imre. Bp., 1989, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. Gazdag képanyaggal, Varga Imre szobrász műveinek fotóival illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány. 2683917
16688
425
Books: Architecture, Art
Fényirdák, fényképészeti műtermek. Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
2709472
16689
425
Books: Architecture, Art
Keleti Gusztáv: Művészeti dolgozatok. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1910, Franklin-Társulat, 652 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. 2684754
16690
425
Books: Architecture, Art
Nemes Mihály: A magyar jelmez és fejlődése dióhéjban. Pozsony-Bp., é.n. Stampel. 104p. Sok rajzzal. Festett Gottermayer egészvászon kötésben
2705138
16691
425
Books: Architecture, Art
Gaudí, an introduction to his architecture. 2001, Triangle Postals. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2689893
16692
425
Books: Architecture, Art
Kádár Béla (1877-1956.) Zenészek, 1928. Bp., 2018, Virág Judit, 47+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2672155
16693
425
Books: Architecture, Art
Csányi János: Színházi ember. Íves Könyvek 13. Bp., 1996, (NYOMDACOOP), 29+(3) p. (Mellékleletek: ismertető + 6 db képeslap). Kiadói varrott papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (50./300) példány.
2643089
16694
425
Books: Architecture, Art
Dunhill, Alfred: The Pipe Book. Preface by Richard Dunhill. Guilford, 2002, The Lyons Press. Fekete-fehér ábrákkal és képtáblákkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2708036
16695
425
Books: Architecture, Art
2707881
16696
425
Books: Architecture, Art
Egri Mária: Sváby Lajos. Bp., 1995, [MOL Rt.], 100 p. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadóipapír védőborítóban. Sváby Lajos (1935-2020) festőművész által DEDIKÁLT példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF