Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 415

16673.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fercsey János: A lélek nem alszik ki. Emlékezések, öt interjú. Székesfehérvár, 2002, Árgus Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16674.

Rufpreis:
2 000 HUF

XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16675.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marija Makarovic: Slovenska ljudska nosa. Ljubljani, 1971,Zalozba Centralnega zavoda za napredek gospodinjstva. Szlovén nyelven. Mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban.
16676.

Rufpreis:
800 HUF

6 db Borsos Miklós szobrászművésszel kapcsolatos kiadvány: L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós; Borsos Miklós kiállítási katalógus; László Gyula: Borsos; Borsos Miklós: Visszanéztem félutamból; A toronyból; B[orsosné] Kéry Ilona: Kertem.
16677.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

"Az utak elváltak." A magyar képzőművészet új utakat kereső törekvéseinek sajtóvisszhangja. Szöveggyűjtemény I-II. köt. I. köt.: 1901-1908. II. köt.: 1909-1910. Gyűjtötte, vál., szerk. és a névmutatót készítette. Pécs-Bp., 2009., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Kiadói papírkötések, az I. kötet borítójának alsó sarka foltos.
16678.

Rufpreis:
3 000 HUF

Battenberg Antiquitäten-Katalog 2 kötete:   Rudolf Pressler-Robin Straub: Biedermeier-Möbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.;   Rainer Haaff: Gründerzeit-Möbel. Hartholzmöbel. Weichholzmöbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált.   Augsburg, 1994-1995., Battenberg. Kiadói kartonált papírkötés.
16679.

Rufpreis:
3 000 HUF
29

Kispéter Miklós: A győzelmes film. Film, tudomány, művészet. Bp.,[1938.], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 329 p.+48 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, részben szakadt elülső szennylappal, kissé foltos lapokkal.
16680.

Rufpreis:
3 000 HUF

Burckhardt, Jacob: Geschichte der Renaissance in Italien. Geschichte der neueren Baukunt. I. köt. Stuttgart, 1878., Ebner & Seubert. Német nyelven. Egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen sérülésnyommal, egy szakadt lappal.
16681.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hegyi Loránd: Korniss Dezső. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
16682.

Rufpreis:
3 000 HUF

Művészettörténeti Füzetek 1., 2., 9., 10., 14. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16683.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Varga Vera: Róth Miksa művészete. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16684.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF