Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 415
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704442
16661
425
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor: Szárnyas idő. Drégely László művészete. 2007, Glória. Kiadói kartonált kötés, kisebb sérülésekkel.
2705172
16662
425
Books: Architecture, Art
2698728
16663
425
Books: Architecture, Art
Kandinsky. Hauptwerke aus dem Centre Georges Pompidou Paris. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Karin Thomas. Köln, 1999, DuMont. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva, Vaszilij Vasziljevics Kandinszkij műveinek reprodukcióival. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2709898
16664
425
Books: Architecture, Art
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. [Bp., 1911], Pesti Napló (Stephaneum-ny.), 32 p. + 128 t. + 12 t. (színes műmellékletek). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott szecessziós egészvászon-kötés, Dárday és Cservenka-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal és foltokkal, az első lapok kissé sérültek. 2703938
16665
425
Books: Architecture, Art
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Szynes és fekete.fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2703937
16666
425
Books: Architecture, Art
Cifka Péter, Friss Gábor, Kertész István, Tótfalusi István: Képek és jelképek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Bakelit lemez melléklet nélkül
2708070
16667
425
Books: Architecture, Art
1934 Magyar Művészet folyóirat X. évf. 1-12. sz., teljes évfolyam. A Szinyei Merse Pál-Társaság megbízásából kiadja az Athenaeum Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Korabeli, kissé kopott, foltos egészvászon mappában, változó állapotban. 1496580
16668
425
Books: Architecture, Art
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takáts Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
2684254
16669
425
Books: Architecture, Art
Szilágyi Lenke: Fotóbrancs. 1994, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2617270
16670
425
Books: Architecture, Art
2617281
16671
425
Books: Architecture, Art
2625839
16672
425
Books: Architecture, Art
Matthias Arnold: Henri de Toulouse-Lautrec. 1864-1901. The Theatre of Life. Köln, 1992., Taschen. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF