Foto

Zahl der Lose: 456

cca 1969 Latinovits Zoltán (1931-1976) és Ruttkai Éva (1927-1986) színművészek (és élettársak) incselkedős játéka, vintage fotó, 20,8x29,8 cm
13243.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1960-as évek, Kállai Ferenc (1925-2010) színművész három különböző magyar film egy-egy jelenetében, a filmcímek a képek hátoldalán, 3 db vintage produkciós filmfotó, 19x29 cm
13244.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1966 Kodály Zoltán (18882-1967) háromszoros Kossuth-díjas zeneszerző, zenetudós betegágyából felkelve fogadta a Kanadából érkező vendégeket, 1 db vintage fotó, 18x24 cm
13245.

Rufpreis:
1 600 HUF
26

cca 1967 Tersánszky Józsi Jenő (1888-1969) Kossuth-díjas író portréja, Laczkovich felvétele, feliratozott vintage fotó, 16,5x21,7 cm
13246.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

cca 1967 Bujtor István (1942-2009) színművész fiatal korában, a Csobogó nevű vitorlás fedélzetén, vintage fotó, 20x29 cm
13247.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1934-1950 Dinnyés Lajos (1901-1961) kisgazda politikus, miniszterelnök fotóalbuma, benne életképek, Balaton, Dabas, Brazil Pressó, Fészek Klub, motorcsónak versenyek, bulgáriai látogatás fotói, moszkvai látogatás fotói, 1 orosz frontos fotó, de benne 1-2 gyerekkori fotó Dinnyés Lajosról, kb 78 db fotó. Egészvászon fotó mappában, benne családtag által írt feliratokkal. Különféle méretekben.
13248.

Rufpreis:
5 000 HUF

1961Jurij Alekszejevics Gagarin (1934-1968) szovjet űrhajós köszöntése, fotó, 18×23 cm
13249.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Karl-Heinz King (1929-2018) német balett-táncosról készült fotók, vegyes méretben
13250.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1970 Jean Martinon (1910-1976) francia zeneszerző, karmester koncertet vezényel Budapesten, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett sajtófotó, ragasztásnyommal, 24x18 cm
13251.

Rufpreis:
2 800 HUF

1904 Gróf zicsi és vázsonykői Zichy Jenő (1837-1904) december 26.) politikus, Ázsia-kutató, utazó, vadászruhás portréfotója, rajta Zichy Jenő saját kezű DEDIKÁCIÓjával, Strelisky budapesti műterméből, kopott, a felületén folttal, kivehető modern paszpartuban, 21,5x13 cm
13252.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

cca 1940 Bp., Városligeti-tó, Vajdahunyad vára IV., 1 db Agfacolor színes diapozitív
13253.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Bp., Városligeti-tó, Vajdahunyad vára II., 1 db Agfacolor színes diapozitív
13254.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF