Foto Zahl der Lose: 456
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2650816
13267
419
Photo
cca 1920 Budapest, Svábhegy, Jánoshegy, vendéglő teraszán, 13×18 cm 2650905
13268
419
Photo
1931 Budapest, Vérmező, a Matuska-féle merénylet áldozatainak ravatala, Szendrő István hátoldalon pecséttel jelzett fotója, 12x18 cm 2649217
13269
419
4400
Photo
cca 1950-1960 Budapest, Nyugati Pályaudvar, fotó, sarkán törésnyom, 16,5×22 cm 2649264
13270
419
Photo
cca 1970 Budapest, Erzsébet híd, jelzetlen fotó, 24×18 cm 2649173
13271
419
Photo
cca 1940-1950 Budapest, Ilkovics Büfé, fotó, 14,5×22 cm 2649304
13272
419
2200
Photo
cca 1970 Budapest, Feneketlen-tó, jelzetlen fotó, sarkán törésnyomok, 12,5×18 cm
2238058
13273
419
Photo
2649310
13274
419
3200
Photo
cca 1960 Budapest, Lánchíd, hídfő, jelzetlen fotó, kartonra ragasztva, 23,5×16,5 cm 2649324
13275
419
Photo
cca 1960 Budapest, élet az utcán, jelzetlen fotó, felületén törésnyomok, 24×29 cm
2649332
13276
419
Photo
cca 1960 Budapest, kilátás az Erzsébet hídra, jelzetlen fotó, szakadásokkal, 22,5×29,5 cm
2631991
13277
419
Photo
Romos budapesti utcarészlet a II. világháború után, feltehetően Budán. Óriás méretű fotó, kartonon, kissé sérült. 59x49 cm 2631996
13278
419
Photo
Romos budapesti utcarészlet a II. világháború után, feltehetően Budán (rakpart?). Óriás méretű fotó, kartonon, sérült. 59x49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF