Werbungen Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2635197
13705
418
Advertisement
Egy kisebb zacskónyi vegyes söralátét + benne egy fém sörnyitó 2633122
13706
418
3800
Advertisement
cca 1910-1920 Kőbányai Polgári Serfőző és Szent István tápszerművek Rt. fémdoboz, kopott. m: 14 cm
2636401
13707
418
Advertisement
cca 1960 Trieszti sörgyár - Fabbrica Birra Trieste mechanikus fali naptár. 37x26 cm Foltos. 2639488
13708
418
3800
Advertisement
cca 1947 Pick szegedi szalámi kétoldalas reklámos papírzacskója madzag füllel, jó állapotban, 20×14 cm 2640701
13709
418
Advertisement
1935 Magyar Magtenyésztési Rt tavasz reklám nyomtatvány képes árjegyzék
2639314
13710
418
Advertisement
1934 Magyar Lajos Gépszíj- és Műszaki Bőrárugyár Rt. képes árjegyzéke. Bp. 1934, Athenaeum. 119 p.. Kiadói, kopott vászonkötésben, laza kötéssel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF