Rádión hegedülő angyalka, magyaros öltözetben. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) műve. 1930-40 körül. 33,5×23 cm
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos. 26,5x34 cm.
Börtsök László (?-?): Gravomit behebt Schwangerschaftsbeschwerden. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzett. 1930-40 körül. Lap sarkaiban kisebb törésnyomokkal, lap tetején apró lyukkal. 30×20,5 cm
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.