Werbungen

Zahl der Lose: 282

Gyümölcsök és palack. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. 1950 körül. 32×15,5 cm
13657.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Rádión hegedülő angyalka, magyaros öltözetben. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) műve. 1930-40 körül. 33,5×23 cm
13658.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos. 26,5x34 cm.
13659.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Börtsök László (?-?): Gravomit behebt Schwangerschaftsbeschwerden. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzett. 1930-40 körül. Lap sarkaiban kisebb törésnyomokkal, lap tetején apró lyukkal. 30×20,5 cm
13660.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gyümölcsök, kancsó és földgömb. Plakát vagy reklámterv. Tempera, papír. Jelzés nélkül. Lap tetején apró lyukakkal. 18×18 cm
13661.

Rufpreis:
1 600 HUF

13662.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13663.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Turán sportcipők. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1930-40 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Foltos. Lap széle kissé sérült. 25x18 cm
13664.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mindenki csodálja, reklámgrafika vagy plakát terv, 1940-50 körül. Tempera, papír, jelzés nélkül, 21×28 cm
13665.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1950-60 Orion reklám vagy plakát terv, tempera, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, lap jobb szélén törésnyommal, 13×19,5 cm
13666.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1940-50 Tungsram Krypton, reklám terv. Tempera, tus, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival. 20,5x6 cm.
13667.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca.1980 PETIT PASTER Delicious Cheese, sajtreklámos, fémlemez tálca, reklámfigurával illusztrálva, kopott d: 32,7cm.
13668.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF