Werbungen

Zahl der Lose: 282

cca 1940 Chromo iskolacikkek árjegyzéke, benne egy rajzzal
13645.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kugler Gerbeaud fadoboz fedéllel, kopott, foltos, 13x19x5 cm
13646.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1920-1940 Nagykanizsa, Szabó Sándor Cipőáruházai reklám nyomtatvány, papír kartonra kasírozva, 14,5x30 cm
13647.

Rufpreis:
800 HUF

Diadal szivarkapapír majdnem teljes nagy doboz, adójegyes csomagokkal, + Diadal reklámos pénz-visszaadó tálca, üveg, sérült. 17x19 cm
13648.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Suchard chocolat, régi reklám modern reprintje. Papír teteje kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 32x24 cm
13649.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cca. 2010 Heineken poháralátét, original csomagolásban, cca. 155 db, d:11cm
13650.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cca. 2000 Unicum fém reklámtábla, apró kopásokkal, horpadásokkal, 40x25cm
13651.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cca. 2000 Bierre de L'Eclair francia reklámtábla, fém, kopásnyomokkal, 40x31cm
13652.

Rufpreis:
2 800 HUF

Michelin gumiember műanyag figura, kisebb kopásnyomokkal, m: 31 cm
13653.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Michelin gumiember műanyag figura, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm
13654.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Coca Cola pléh autó doboz, 21x9x12cm
13655.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Hotel Sacher Wien a süteményes doboz két méretben 18-22 cm
13656.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF