Werbungen Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2617920
13645
418
Advertisement
cca 1940 Chromo iskolacikkek árjegyzéke, benne egy rajzzal 2551433
13646
418
Advertisement
Kugler Gerbeaud fadoboz fedéllel, kopott, foltos, 13x19x5 cm
2594576
13647
418
Advertisement
cca 1920-1940 Nagykanizsa, Szabó Sándor Cipőáruházai reklám nyomtatvány, papír kartonra kasírozva, 14,5x30 cm 2362801
13648
418
13000
Advertisement
Diadal szivarkapapír majdnem teljes nagy doboz, adójegyes csomagokkal, + Diadal reklámos pénz-visszaadó tálca, üveg, sérült. 17x19 cm
2588953
13649
418
Advertisement
Suchard chocolat, régi reklám modern reprintje. Papír teteje kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 32x24 cm
2599171
13650
418
Advertisement
Cca. 2010 Heineken poháralátét, original csomagolásban, cca. 155 db, d:11cm
2603212
13651
418
Advertisement
Cca. 2000 Unicum fém reklámtábla, apró kopásokkal, horpadásokkal, 40x25cm 2603213
13652
418
Advertisement
Cca. 2000 Bierre de L'Eclair francia reklámtábla, fém, kopásnyomokkal, 40x31cm
2598094
13653
418
3800
Advertisement
Michelin gumiember műanyag figura, kisebb kopásnyomokkal, m: 31 cm 2599182
13654
418
3800
Advertisement
Michelin gumiember műanyag figura, kis kopásnyomokkal, m: 31 cm 2599176
13655
418
Advertisement
Coca Cola pléh autó doboz, 21x9x12cm
2621460
13656
418
Advertisement
2 db Hotel Sacher Wien a süteményes doboz két méretben 18-22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF