cca 1880-1900 Souvenir de Herkulesbad, Mehadia + Vaskapu, Orsova-Kazán, Eisernes Thor. 2 db régi leporelló, 19 és 12 db képpel, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 15x10,5 cm és 13,5x9 cm
cca 1880-1900 Budapest látképei, szecessziós díszítésű leporelló album 20 db képpel. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), kopott, kissé sérült borítóval, kisebb törésnyomokkal, szakadásokkal, a leporelló egy helyen szétvált, elvált a borítótól, 22,5x14 cm
1882-1883 Wenczel Árpád későbbi budapesti ügyvéd, Wenczel Gusztáv történész leszármazottjának két dekoratív, névre köttetett aranyozott egészvászon füzete. Egyik borító lejár, másik hibátlan állapotban. Bennük iskolai feladatok
1885 Posner-féle képes útmutató a kiállításban és Budapesten. Magyar Országos Általános Kiállítás. Nyomta és kiadja Posner Károly Lajos cs. és kir. udv. szállító, Bp. 256 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel. Festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első lap sérült.