1882-1883 Wenczel Árpád későbbi budapesti ügyvéd, Wenczel Gusztáv történész leszármazottjának két dekoratív, névre köttetett aranyozott egészvászon füzete. Egyik borító lejár, másik hibátlan állapotban. Bennük iskolai feladatok