Tétel

Katalognummer:

13593.
Beendet 401. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

1882-1883 Wenczel Árpád későbbi budapesti ügyvéd, Wenczel Gusztáv történész leszármazottjának két dekoratív, névre köttetett aranyozott egészvászon füzete. Egyik borító lejár, másik hibátlan állapotban. Bennük iskolai feladatok

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras