Drucksachen

Zahl der Lose: 275

1890 Aradi vértanúk albuma második kiadására szóló előfizetési felhívás, Franklin-nyomda, kissé foltos, 4 p.
13595.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1890 Budapest, királyi vár és várbazár (Kön. Burg und Burgbazar), feliratozott, színezett nyomat, kiadja: Calderoni és Társa, mérete: 16,3×11,6 cm, karton: 19,5×13,8 cm
13596.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1890 Dresdner Galerie (Drezdai képtár) 50 db reprodukciós litográfia, egészvészon kötésben, szakadt, sérült, 25x17,5 cm
13597.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tisza Kálmán miniszerelnök acélmetszetű képe Méhner Vilmos könyvkötő számláján
13598.

Rufpreis:
1 000 HUF

1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XIV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1891., Magyar Salon, 672 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott, foltos félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás aláhúzás bejegyzés, volt könyvtári példány.
13599.

Rufpreis:
2 400 HUF

1892 A Nemzet c. újság június 8. száma a Ferencz József látogatásáról. Hajtva, sérült
13600.

Rufpreis:
1 600 HUF

1894 A Nemzet c. újság április 1. száma Kossuth Lajos halálhírével
13601.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898 Budapesti Hírlap. Szerk.: Rákosi Jenő. XVIII. évf. 251. sz. 1894. szept. 11. Meghalt a királyné. (Erzsébet Amália Eugénia "Sisi" királyné halálhírével) Nagyon gazdag korabeli reklámanyaggal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal. Teljes. (Gyűjtői darab)
13602.

Rufpreis:
5 000 HUF

1899 A Magyarország október 6.-i különszáma az Aradi Vértanúk halálának 50 évfordulójára
13603.

Rufpreis:
3 000 HUF

1899 Az Egyetértés október 6.-i különszáma az Aradi Vértanúk halálának 50 évfordulójára szakadásokkal
13604.

Rufpreis:
3 000 HUF

13605.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1920 Ricordo di Venezia, Firenze, Milano, Padova. 4 db leporello
13606.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF