Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2462095
10243
401
Szentiványi Lajos (1909-1973): Dunapart, 1942. Pasztell, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett fa keretben, 66,5×70,5 cm 2459545
10244
401
Szentmiklóssy Erzsébet (1931): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett. paszpartuban 28x15 cm
2467208
10245
401
Szilágyi Zoé (1966): Édes mocsok 2003. Vegyes technika, papír, Jelzett. üvegezett keretben 31x22 cm
2460355
10246
401
Szinte Gábor (1928-2012): Cím nélkül. Rézkarc. papír, jelzett. 15x20 cm
2461181
10247
401
Szlányi Lajos (1869-1949): Somogytúr Kunffy Lajos kertjéből. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 31x36cm 2461182
10248
401
Szlányi Lajos (1869-1949): Lány libákkal. Olaj, falemez, jelzett, 31x41cm 2461179
10249
401
Szlányi Lajos (1869-1949): Uzsoknál. Akvarell, papír, jelzett, 10x15cm 2463904
10250
401
Szontágh Tibor (1873-1930): Faluvége. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 17×35 cm
2210528
10251
401
Szőke Zoltán: Tanya napfürdőben. Olaj, farost, jelzett, 42X36 cm. 2463738
10253
401
Szőnyi István (1894-1960): Piaci jelenet. Litográfia, papír, jelzett, szakadással, 26x34 cm 2461183
10254
401
26000
Szüle Péter (1886 - 1944): Borozó. Olaj, vászon, jelzett, 68x48cm 2464763
10255
401
Szüle Péter (1886-1944): Balatoni táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, korabeli, sérült fa keretben. 42×52 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF