Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Szentiványi Lajos (1909-1973): Dunapart, 1942. Pasztell, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett fa keretben, 66,5×70,5 cm
10243.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
18

Szentmiklóssy Erzsébet (1931): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett. paszpartuban 28x15 cm
10244.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szilágyi Zoé (1966): Édes mocsok 2003. Vegyes technika, papír, Jelzett. üvegezett keretben 31x22 cm
10245.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szinte Gábor (1928-2012): Cím nélkül. Rézkarc. papír, jelzett. 15x20 cm
10246.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szlányi Lajos (1869-1949): Somogytúr Kunffy Lajos kertjéből. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 31x36cm
10247.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szlányi Lajos (1869-1949): Lány libákkal. Olaj, falemez, jelzett, 31x41cm
10248.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szlányi Lajos (1869-1949): Uzsoknál. Akvarell, papír, jelzett, 10x15cm
10249.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szontágh Tibor (1873-1930): Faluvége. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 17×35 cm
10250.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőke Zoltán: Tanya napfürdőben. Olaj, farost, jelzett, 42X36 cm.
10251.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Piaci jelenet. Litográfia, papír, jelzett, szakadással, 26x34 cm
10253.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szüle Péter (1886 - 1944): Borozó. Olaj, vászon, jelzett, 68x48cm
10254.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Szüle Péter (1886-1944): Balatoni táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, korabeli, sérült fa keretben. 42×52 cm
10255.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF