Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Somlai Vilma (1938-2007): Eső után. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 33×47 cm
10231.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Somlai Vilma (1938-2007): Diófa. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész pecsétjével, paszpartuban, 33×40 cm
10232.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Somogyi István (1930-1998): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10233.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Mese két kis madárról, 1971. Rézkarc, monotípia papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap szélén tollas és ceruzás húzással, 21,5×17 cm
10234.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Vladimir (1905-1991): Mátyás templom és a Halászbástya, rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29x39 cm.
10235.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10236.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10237.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szatmári Zsolt (?-): Orpheus és Euridiké haza felé a Styx folyón. Olaj, farost. Kisebb felületi karcolásokkal. Fa keretben. 50x40 cm
10238.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szász Endre (1926-2003): Arckép. Tus, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Paszpartuban. 19,5×16,5 cm.
10239.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, papír, jelzett. Lap tetején alkotást nem érintő szakadással, lap szélén foltos (paszpartuzás nyomaival). 29,5x21 cm
10240.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Anya gyermekével, 1966. Golyóstoll, papír. Jelezve középen lent (?). Lap kissé sérült (hajtásnyomokkal, gyűrődésekkel, felső része kissé foltos). Paszpartuban. 16×10 cm.
10241.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemethy Imre (1945- ): Alku. Rézkarc, papír, jelzett, 12×19,5 cm
10242.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF